Компанія «Унічтожитель» в Харкові має багаторічний досвід в ефективному знищення різних шкідників. Діяльність спрямована на використання сучасного підходу до дератизації будь-яких об’єктів, включаючи боротьбу з кротами на дачних ділянках.

Кроти – це справжня проблема для людства, що бере свій початок в давнину. Як тільки люди навчилися самостійно вирощувати овочі і фрукти, їм довелося шукати шляхи усунення кротів, несучих серйозну загрозу урожаю. У дикій природі кроти – це досить симпатичні і нешкідливі тварини. Однак в умовах приватного будинку або дачної ділянки вони здатні наносити величезної шкоди садівникам і городникам.

Основна проблема наявності кротів на ділянці полягає зовсім не в тому, що звір поїдає старанно вирощені людиною коренеплоди. У пошуках їжі ця тварина прокопує довгі тунелі, знищуючи все, що попадається на його шляху. Він гризе буряк і морква, коріння дерев і кущів, а в деяких випадках пошкоджує поливальну чи дренажну систему, розташовану в грунті.

На відміну від інших шкідників, виявити присутність кротів на ділянці зовсім нескладно. Ці тварини залишають за собою кротовіни – помітні сліди, які з’являються в ранковий час на газонах, грядках, садових доріжках або близько господарських приміщень. Якщо на дачі з’явився кріт, дуже важливо негайно вжити заходів по боротьбі з цим шкідником.

Способи знищення кротів в Харкові

Сучасний підхід до дератизації на увазі комплекс дій, спрямованих на знищення або виведення тварин-шкідників на конкретній площі. Для того щоб переконатися в необхідності боротьби з кротами в Харкові, варто ознайомитися з різними видами збитку, який вони здатні завдати. Сюди відносять:

 • заселення грунту шкідливими бактеріями і деякими видами комах-шкідників;
 • псування майна землевласника;
 • пошкодження рослинних систем;
 • руйнування комунікацій, прокладених на ділянці;
 • нанесення шкоди лісовим і садовим посадкам;
 • знищення цінних рослин.

Для того щоб уникнути вищеописаних наслідків, варто вчасно звернутися за допомогою до професіоналів. Вартість дератизації варіюється в залежності від розташування ділянки, його площі та кількості особин, що знаходяться на території. Для ознайомлення з цінами на знищення кротів компанією «Унічтожитель» в Харкові можна зайти у відповідний розділ.

Народні засоби боротьби з кротами

Складність позбавлення від шкідників в першу чергу пов’язана з особливостями їх життєдіяльності. Кроти ведуть переважно підземний спосіб життя і виявляють активність в темний час доби, тому практично завжди знаходяться поза зоною досяжності людини. На поверхні в світлий час доби можна виявити лише хворих або старих тварин.

Існує безліч народних методів боротьби з кротами, проте далеко не всі з них призводять до гарного результату. Наприклад, прийнято вважати, що цих шкідників можна відлякати шляхом висаджування рослин з вираженим запахом – чорнобривців, нарцисів, календули або валеріани.

Одним з найбільш популярних методів усунення кротів є заливання води в кротовіни. Насправді, це малоефективно, оскільки необхідно використовувати дуже великі об’єми рідини, а кротові тунелі не перебувають в одній площині під землею. Як тільки тварина відчуває вогкість, воно відразу ж впадає в втеча і уникає затоплення в декількох десятках метрів від місця заливання води, не виходячи при цьому на поверхню.

Ще один поширений засіб – спеціальні приманки. Незважаючи на те, що найчастіше вони бувають досить ефективними, їх використання може завдати шкоди як людині, так і домашнім тваринам. Основною їжею для кротів є земляні хробаки, тому буває досить важко підібрати ласощі, яке їх зацікавить. Такі харчові переваги шкідників сприяють тому, що більшість приманок з отрутою не приносять очікуваного результату.

Використання кішок і собак для вилову кротів іноді буває досить результативним. Однак в даному випадку все залежить від звичок і характеру домашньої тварини. Багато котів втрачають навички полювання на гризунів, вважаючи за краще в нічний час перебувати в будинку господаря.

Що стосується собак, тут будуть корисними тільки мисливські породи, від природи мають схильність до полювання, наприклад, такси. Але позбавляючи ділянку від кротів, собаки створюють іншу проблему. Захоплюючись процесом полювання, ці тварини дуже активно розкопують кротовіни, плюндруючи грядки і завдаючи шкоди рослинам.

Ультразвуковий відлякувач – це сучасне і екологічне засіб для відлякування кротів, проте воно має певні недоліки. Ціна такого пристрою досить висока, а радіус його дії невеликий. З огляду на те, що ультразвук погано проникає в грунт, відлякувач діє тільки на тварин, що знаходяться на поверхні і не зачіпає кротів, які перебувають під землею.

Найдієвіший метод позбавлення від кротів

Як тільки на території ділянки помічена перша кротовіна (конус із землі з характерним отвором посередині), слід відразу ж починати боротьбу зі шкідниками. Ці тварини здатні дуже швидко розмножуватися, і вже через деякий час кількість кротів може зрости в рази. За одне літо пара звірків здатна двічі, а іноді і тричі приносити потомство.

Найбільш ефективний метод, який дозволяє в найкоротші терміни позбутися кротів в Харкові – виклик фахівців, котрі займаються дератизацією. Досвідчені фахівці зможуть виявити місце, де розташована гніздова камера, використовувана звірками для відпочинку в світлий час доби. Також дератизатори підберуть оптимальне засіб, яке дозволить прибрати кротів з ділянки без шкоди для людей, домашніх тварин і рослин.

Наша компанія в Харкові успішно застосовує цілий ряд заходів, спрямованих на боротьбу з кротами:

 • розміщення пасток;
 • газацію кротячих нір;
 • обробку ділянки хімічними засобами;
 • установку ультразвукових відлякувачів;
 • використання фумігантів;
 • розміщення хімічних бар’єрів.

Всі вищеописані способи усунення тварин-шкідників приносять гарантований позитивний результат.

Якої шкоди можуть принести кроти?

Малорухливий і беззахисний на поверхні, під землею кріт – дуже активна істота, що завдає чимало шкоди господарству. Він може пересуватися по підземних тунелях з високою швидкістю, тому піймання звіра вручну практично є неможливою. До того ж перелякана тварина може вкусити людину, що часто призводить до зараження.

Як і багато тварин, які харчуються комахами, кроти є переносниками цілого ряду захворювань, небезпечних для людей. Шкода від присутності кротів на ділянці для здоров’я і майна людини проявляється наступним чином:

 1. Ці тварини завжди заражені паразитами, в тому числі і блохами, які становлять загрозу для людини.
 2. Кроти переносять багато небезпечні захворювання, які можуть привести до смерті. В першу чергу сюди відноситься туляремія.
 3. Тваринки часто риють підземні ходи недалеко від поверхні землі. Імовірність обвалення грунту під ногами людини в таких місцях досить висока, і в деяких випадках це призводить до отримання різних травм.
 4. Шкідники завдають шкоди комунікацій, прокладених під землею. Якщо кріт оселився неподалік від господарської будівлі, він може прокопати тунель в підвал. Незважаючи на те, що його не зацікавлять зберігаються там продуктові запаси, інші види гризунів можуть скористатися утворився ходом і знищити врожай.

Як працює Унічтожитель в Харкові?

Робота, спрямована на боротьбу зі шкідниками, здійснюється в кілька етапів. Спочатку наші фахівці проводять візуальний огляд ділянки в Харкові, щоб визначити приблизну кількість особин і вибрати найбільш ефективний засіб для позбавлення від них. Найчастіше застосовується метод газації, що дозволяє повністю усунути проблему за короткий термін.

Між використанням вищеописаного методу робиться інтервал, що становить від 3 до 5 днів. Це забезпечує знищення не тільки постійно проживають на території шкідників, а й тих, хто прийшов особин. Після обробки ділянки фахівцями-дезінфекторами його власник повинен подбати про попередження появи нових кротів.

У тому випадку, якщо на сусідніх ділянках проживає велика кількість шкідників, частина з них може швидко зайняти порожню територію. Як превентивний захід можуть використовуватися високоефективні електронні ультразвукові відлякувачі, які допоможуть запобігти перехід нових шкідників на оброблену ділянку.

Чому варто звернутися в нашу компанію?

Компанія «Унічтожитель» в Харкові надає повний спектр послуг, пов’язаних з дератизацією. До числа наших переваг відноситься:

 • великий досвід в сфері боротьби з шкідниками;
 • дотримання міжнародних стандартів в роботі;
 • повна безпека всіх використовуваних методів для людей і домашніх тварин;
 • гарантія позитивного результату;
 • укладення договору з замовником;
 • надання сертифікатів на застосовувані засоби;
 • чітке дотримання обумовлених термінів надання послуг;
 • виїзд в будь-який час і будь-який день, включаючи вихідні;
 • використання найбільш ефективних методів і засобів;
 • застосування технологій, що мають ліцензію.

Для отримання інформації про професійну дератизації та замовлення послуги можна звернутися до фахівця за номером, вказаним на сайті нашої компанії.

 

Перезвоните мне!