Мухи досить настирливі комахи. Крім того, вони можуть переносити різні захворювання інфекційного характеру. Велика частина з цих особин кровоссальні види.

Є такі захворювання як міази, коли личинки комах можуть заселяти життєво важливі органи людини. Вони швидко розмножуються. За невеликий життєвий етап (3-4 місяці) мухи відкладають близько 600 яєць. Тому за короткий період з’являється тисячі цих комах. Щоб забезпечити безпеку людини, слід боротися з такими комахами.

Небезпека від мух

Виділяють багато видів мух. Це можуть бути невеликі плодові типи і величезні комахи – ґедзі, гедзі, що ссуть кров. Шкода від них може побут масштабним. Основні види шкоди від комах:

 • вони живуть в таких місцях, де є чим харчуватися. Найчастіше вживають в їжу різні нечистоти, падло, негідні продукти. І коли мухи перебираються від такого харчування на нормальні продукти, переносять збудників кишкових інфекцій, бактерії, віруси;
 • всі мухи приносять неприємні відчуття не тільки людині, а й домашнім тваринам (особливо кровоссальні особини). Найчастіше занепокоєння заподіюють дітям і лежачим хворим людям;
 • комахи можуть викликати міаз, коли органи і шкірні покриви уражаються личинками. Вони розносяться кров’ю по всьому організму, від них може постраждати будь-який внутрішній орган, очі, шкірні покриви, головний мозок. Захворювання здатні принести будь-які види комах, м’ясні типи, дрозофіли, кімнатні особини і інші.

Якщо в кліматі середньої смуги спостерігається величезна кількість мух, це говорить про неблагополучних умовах на території, невідповідність санітарним нормам. Першочергове значення має видалення факторів, що сприяють появі комах, їх харчування і розмноження. Також слід проводити заходи щодо захисту від даних видів комах (установка москітних сіток в приміщенні і т.д.).

Таких заходів буває мало для боротьби з мухами, тоді слід проводити на території і в приміщенні дезінсекцію.

Є великий асортимент інсектицидів для знищення мух, далеко не всі можуть позбавити від них при самостійному використанні. Ситуація може погіршитися і комахи повністю не видаляються, а до хімікатів виробляється імунітет. Рекомендується звернутися за допомогою до професіоналів в спеціальні служби.

Замовити знищення мух в Харкові

Мухи володіють не тільки настирливістю і швидкістю розмноження, а й зором в тривимірному вимірюванні, тому механічна боротьба з ними досить складна. Якщо на території і в приміщенні велику кількість мух, то липкі стрічки малоефективні і некрасиво виглядають.

«Унічтожитель» в Харкові протягом багатьох років займається процесом дезінсекції. Для боротьби використовують різні види препаратів, які не приносять шкоди людському організму. Для вибору препарату значення має санітарні норми в приміщенні, як заражений об’єкт і його вигляд.

Професіонали компанії надають такі послуги:

 • визначають причини і ділянки поширення комах;
 • знищення мух в житлових приміщеннях і на різних комунальних об’єктах;
 • дезінсекцію на прилеглій території для видалення не тільки дорослих мух, але і личинок;
 • боротьба з мухами в приміщеннях харчової галузі.

Вся робота проводиться майстрами якісно і оперативно.

Надання гарантії

Завдяки значному досвіду і надійним засобам фахівці організації «Унічтожитель» знищують мух на всій території приміщення і території навколо. На послуги діє гарантія протягом одного місяця, тільки якщо дотримуватися необхідних санітарних норм. Якщо в приміщенні на момент дії гарантії з’явилися комахи, повторна обробка проводиться безкоштовно.

Переваги компанії Унічтожитель в Харкові

«Унічтожитель» володіє такими перевагами:

 • великий стаж надання послуг;
 • використання безпечних і надійних засобів;
 • надання гарантії;
 • оптимальні ціни.

За допомогою компанії можна позбутися від мух в Харкові за одну процедуру. Після цього в будинок повернеться спокій.

Підготовка до дезінсекції

Перед початком роботи необхідно прибрати продукти харчування та речі з приміщення. Після закінчення процесу слід перемити добре посуд, робочі поверхні і провітрити територію.

Способи знищення мух в Харкові

У більшості випадків для знищення мух в Харкові застосовуються хімічні препарати завдяки надійності і ефективності:

 • для мух з крилами застосовують рідкі та тверді приманки з статевим феромоном комах;
 • різні аерозолі;
 • препарати контактної дії з використанням карбаматов, неонікотиноїдів;
 • розчини коштів для обробки середовища харчування мух і видалення личинок.

Ціна на знищення мух в Харкові

Боротьба з мухами може бути одноразовою або проводитися регулярно з профілактичною метою. Вартість безпосередньо залежить від зараження території мухами і площі приміщення.

 

Перезвоните мне!