Що являє собою процедура дератизації?

Миші і щурі є досить розумними і плідними гризунами. Знищити таких гризунів самостійним шляхом дуже важко і практично неможливо. Однак боротьба з подібними шкідниками необхідна, так як вони є переносниками різних інфекцій, які несуть небезпеку для людей і знищують запаси їжі і предмети побуту. Процедура дератизація є ряд заходів, спрямованих на знищення гризунів. Послуга дератизація зі знищення щурів і мишей в Харкові буде актуальна для підприємств житлово-комунального господарства, об’єктів громадського харчування, власників елеваторів, а також зернових і продовольчих складів.

Для яких випадків необхідна дератизація квартирних та інших приміщень?

Про те, що в вашому приміщенні з’явилися гризуни, можна визначити за такими ознаками:

  • наявність в приміщенні неприємного запаху з наявністю мускусного відтінку;
  • псування продуктових упаковок;
  • наявність сторонніх звуків в нічний період часу в міжстінному і міжстельовому просторі.

При спостереженні подібних ознак в приміщенні необхідна послуга дератизації.

Процедура знищення щурів в Харкові

Для ефективної дератизації в приміщенні в Харкові необхідно в першу чергу вибрати метод і тип процедури. Сам процес дискретизації є досить непростим, саме тому цю місію краще довірити фахівцям. Для знищення мишей в будинках, квартирах та інших приміщеннях існує 4 способи:

  • під біологічним методом мається на увазі ліквідація мишей, птахів, інших різновидів тварин, які вживає в їжу гризунів. Основною перевагою цього процесу є відсутність хімікатів в процесі процедури, які, як відомо, шкідливі для здоров’я людини;
  • до найефективнішого методу відноситься хімічний, для нього необхідно використання спеціально підібраних отрут і сумішей. Процедура дератизація за допомогою даного методу є досить небезпечною, саме тому її краще довірити фахівцям нашої компанії;
  • для фізичного методу характерний вилов за допомогою механічних пасток. Фізичний спосіб має високу ефективність, при правильному розташуванні пасток і постійному контролі за ними;
  • під змішаним методом мається на увазі комбінації всіх перерахованих вище методів.

Також ми надаємо послугидля боротьби з кротами в Харкові.

Для знищення гризунів в будинках використовується профілактичні та винищувальний вид послуги.

Профілактична дератизація в Харкові на увазі під собою запобігання появи щурів і мишей. Для цього необхідно закривати всі отвори і тримати сміттєві баки в закритому положенні. Необхідно перекрити весь доступ для гризунів до отворів і продуктовим запасах. При неефективності даного методу необхідно скористатися послугою винищувальної дератизації.

Винищувальному способу характерно застосування всіх доступних заходів для результативності у вигляді позбавлення від гризунів.

Фахівцями нашої компанії в Харкові проводиться огляд місця з подальшим встановленням виду шкідників і способу боротьби з ними. Далі підписується договір на проведення по знищенню гризунів. Процедура дератизація проводиться з дотриманням строгих санітарних стандартів, що абсолютно безпечно для людини.

Дератизація в Харкові

Спеціалізація нашої компанії полягає в наданні послуг зі знищення гризунів в Харкові на об’єктах різного типу. Ми даємо гарантію на проведення процедури в короткі терміни. В процесі дератизації нашими фахівцями використовуються тільки сертифіковані і безпечні засоби для ефективного знищення від шкідників. У нас є державна ліцензія на виконання даного роду процедур. Також наша компанія спеціалізується на послугах дезінсекції.

 

Перезвоните мне!