Ціни на дезінсекцію квартири від клопів в Харкові

Гарантія надається після другої платної обробки

  Холодний туман, з запахом Холодний туман, без запаху
1 кімнатна 800 грн. 1100 грн.
2 кімнатна 900 грн. 1200 грн.
3 кімнатна 1000 грн. 1300 грн.
4 кімнатна 1100 грн. 1400 грн.

Як бачите, служба по знищенню клопів в Харкові «Унічтожитель» пропонує позбавитися від клопів за доступною ціною.

Клопи здатні атакувати навіть чисту територію. Їх можна занести з вулиці разом з одягом або сумками, також вони можуть перебувати на домашніх вихованців. Після укусу цих комах з’являється свербіж, почервоніння, набряк. До того ж клопи можуть бути переносниками інфекційних захворювань.

Якщо самостійно виводити комах, це може привести до неприємних наслідків. Щоб повністю позбавитися від клопів в Харкові, необхідно використовувати спеціальні апарати, які забезпечують ретельну обробку. Комахи можуть ховатися в вузькі щілини, де їх важко дістати. Клопи обробляються невеликими дозами кошти, після чого на нього у них виробляється імунітет. З’являються нові поселення, які не чутливі до даного препарату.

Кращим варіантом для позбавлення клопів є професійна допомога. Дану послугу по цькуванню клопів в Харкові надають в компанії «Унічтожитель». Команда фахівців в максимально стислі терміни знищить комах, можна також замовити дезінфекцію або дезодорацію території.

Яким чином проходить обробка від клопів?

Дезінсекція проводиться за допомогою французьких засобів, що мають необхідні сертифікати. Розпилюють препарат газоаерозольних методом. Для цього використовуються якісні генератори холодного гарячого туману, які розпилюють під тиском хімікати. Дрібні краплі кошти зависають на мить в повітрі, утворюючи спеціальну серпанок, а потім осідають на всіх предметах і в маленьких щілинах.

Всі хімічні препарати, необхідні для постільних клопів, знищують комах, але не приносять шкоди людині і домашнім тваринам. Перед проведенням процедури слід заховати харчові продукти та гігієнічні засоби в спеціальну упаковку, яка не пропустить хімікати.

Варіанти обробки приміщень від клопів

Унічтожитель для травлі клопів використовує два варіанти:

  • з присутністю запаху (більш доступний вид);
  • без запаху (комфорт для клієнта).

Для позбавлення від різкого запаху слід провести провітрювання і дезодорацію території. Обробка приміщення засобами без запаху є більш комфортними умовами. Вона триває 15-20 хвилин. А в будинок можна повертатися вже через 5 годин.

Чому варто вибрати нашу компанію для боротьби з клопами в Харкові?

Фірма «Унічтожитель» в Харкові при замовленні послуги надає детальну інформацію про хімічних засобах і пакет документів. Компанія цінує своїх замовників, тому:

  • послуги надаються цілодобово: клієнт може замовити обробку в зручний час;
  • забезпечуємо анонімність замовника;
  • вирішуємо навіть найскладніші завдання.

Вартість обробки від клопів в Харкові

Ціна на знищення клопів безпосередньо залежить від способу дезінсекції, площі приміщення. Крім знищення клопів, фахівці компанії займаються дезодорацією, видаленням бліх, мух, тарганів та інших комах. Послуги надаються по Харкову і області.

Детальну інформацію можна дізнатися від менеджерів нашого контакт-центру. Гарантуємо видалення всього сімейства клопів на період обробки.

Чому немає безкоштовної гарантії на повторну обробку по витіканню декількох місяців?

Це частково є медичною процедурою, на яку не діють безкоштовні гарантії. Компанія гарантує повне знищення клопів в момент дезінсекції, а не попереджає їх повторного появи. Якщо ви зіткнулися з організацією, що дала таку обіцянку, швидше за все, вас обманюють.

Хтось думає, що послуга платного гарантії – метод обібрати клієнта. Це далеко не так. Оплата 50% є вартістю матеріалів для дезінсекції. Тому при повторній послузі компанія несе якісь втрати.

Фірма зацікавлена ​​в одноразовому знищення комах, щоб клієнт не звертався з проблемою повторно. Звичайно, у багатьох випадках більше залежить від замовника. Якщо в будинку постійний безлад і антисанітарний режим, клієнт не дотримується рекомендацій фахівців, це може привести до появи нових комах. Щоб виключити проблему, необхідно дотримуватися порядку.

Як замовити послугу зі знищення клопів в Харкові?

Спочатку клієнт повинен залишити заявку на сайті, де вказує зручний час для проведення процедури. Наші фахівці виконують обробку в певний період і дають рекомендації.

При виявленні клопів необхідно відразу скористатися дезинсекцією. Адже самка клопа здатна відкласти близько 5 яєць через кожні 24 години. Щоб не допустити заселення великій території, рекомендується швидко звернутися до професіоналів.

 

Перезвоните мне!