Багато в Харкові стикалися з поширенням бліх. Вони люблять жити в підвальних приміщеннях і не тільки. Блохи відмінно себе почувають і в заміських будинках, і в квартирах багатоповерхових будівель. Крім дискомфорту, вони можуть завдавати помітної шкоди здоров’ю людини. Блохи здатні переносити різні інфекції, так як харчуються кров’ю собак, щурів, кішок.

Знищення бліх в будинку, квартирі

Щоб не з’явилися блохи на вашій ділянці, в будинку або підвалі, слід проводити профілактику. Для цього необхідно ретельно стежити за домашніми тваринами – своєчасно купати їх і одягати спеціальний нашийник.

Блохи часто заводяться в місцях з великим скупченням сміття, пророслої трави, старого одягу. Це відмінні умови для утримання їх личинок. Тому рекомендується проводити тут час від часу дезінфекцію.

Для швидкого видалення бліх в приміщенні краще самостійно не купувати препарати. Необхідно звернутися до кваліфікованих майстрів. Наша компанія надає послуги зі знищення бліх всього за один сеанс. Крім того, фахівці порекомендують, як не допустити повторної появи бліх.

Компанія Унічтожитель працює зі спеціальною апаратурою, використовуючи мелкодисперсное обприскування простору, заселеного блохами. Для обробки бере ефективні інсектицидні засоби, що вражають не тільки бліх, а й личинок у всіх щілинах, вентиляційних проходах і інших місцях. Продукція нашої компанії повністю сертифікована і не приносить шкоди здоров’ю людини. Кошти не залишають брудних плям і розлучень на стінах. Ще замовник може вибрати обробку продукцією з запахом або без нього, від цього не погіршується результат обробки.

Замовляйте знищення бліх у Харкові

Щоб скористатися послугами зі знищення бліх, необхідно просто залишити заявку на сайті. Після цього з вами зв’яжуться наші консультанти для уточнення замовлення і деяких деталей. Фахівці проводять обробку в будь-який зручний час для клієнта.

В середньому вартість обробки приміщень від бліх становить 550 грн. Більш точну ціну озвучить менеджер після уточнення інформації про площі обприскування і складність ураження блохами.

Як «Унічтожитель» бореться з блохами в Харкові?

Наші фахівці проводять такі операції:

  • проводять огляд місць ураження блохами, особливу увагу доводиться на віконні прийоми, вхід і вихід;
  • за допомогою газо-аерозольного способу робиться обприскування території;
  • однієї обробки досить на період від 3 до 6 місяців.
  • профілактика підвальних приміщень в будинку.

«Унічтожитель» співпрацює не тільки з приватними замовниками, а й з корпоративними клієнтами. Можна скласти договір, де буде розписана інформація про надання послуги на підприємстві.

Робота проходить відповідно санітарних норм. Клієнт отримує позбавлення від бліх, ще в процесі обробки спеціальними засобами.

 

Перезвоните мне!