Дератизація – це комплекс заходів зі знищення щурів та інших видів шкідливих гризунів в Харкові. «Унічтожитель» надає професійні послуги в даній сфері, ефективно позбавляючи від щурів житлові будинки, харчові і нехарчові об’єкти.

Чим щури небезпечні для людей?

Найбільшу небезпеку для людей представляють два види щурів – чорні і сірі. Популяції цих гризунів мешкають в містах і селах, і часто їх кількість значно перевищує епідеміологічні норми.

Потрапляючи в житлові будинки, установи та комерційні об’єкти, щури наносять наступний шкоду:

  • псують продукти і нехарчову продукцію;
  • пошкоджують електропроводку і комунікації;
  • поширюють смертельно небезпечні інфекції: чуму, рабіес, туляремію, правець, токсоплазмоз, висипний тиф, лептоспіроз та інші.

Як боротися з пацюками в Харкові?

Боротися з щурами в Харкові нелегко через таких особливостей:

  • дані гризуни дуже швидко розмножуються;
  • щури надзвичайно живучі і легко адаптуються до нових умов;
  • гризунів відрізняє гострий слух і відмінний нюх, вони швидко навчаються і прекрасно орієнтуються в просторі.

Також для ефективної боротьби з пацюками потрібно враховувати характеристики екосистеми, в якій вони живуть.

До заходів боротьби з гризунами відносять профілактику і знищення. Профілактичні заходи – це різні перешкоди для проникнення щурів в приміщення і створення несприятливих для них умов. Заходи зі знищення щурів мають на увазі використання отрут, пасток і т.п.

Методи боротьби з пацюками в Харкові:

  1. Механічний – полягає в застосуванні пасток і блокуванні щурячих нір. Заходи, що вживаються безпечні для людей, але їх ефективність не завжди на висоті: багато щури вміло уникають пасток.
  2. Хімічний – припускає застосування отрут. Вельми ефективний метод, але може становити небезпеку для людей і домашніх вихованців.
  3. Фізичний – використання ультразвуку і електричних бар’єрів для відлякування гризунів. Метод безпечний для людей, але не завжди ефективно діє.
  4. Біологічний – винищення пацюків їх природними ворогами котами і собаками. Простий і ефективний метод, але його не можна застосовувати на виробничих харчових об’єктах.

Щоб швидко і назавжди позбутися від щурів в будинку або нежитловому приміщенні, звертайтеся до послуг фахівців з дератизації. Компанія «Унічтожитель» в Харкові гарантує професійний підхід і застосування сучасних методів, ефективних і максимально безпечних в боротьбі з щурами.

 

Перезвоните мне!