Що являє собою послуга фумігації

Фумігація – це ряд заходів, спрямованих на знищення шкідливих комах за допомогою отруйних газів або парів (фумігантів). Дана процедура необхідна для правильного зберігання зерна, насіння та іншого сировини, щоб уникнути появу в них комах. Процедура фумігація тари потрібна під час транспортування товарів і вантажів.

Способи газації і об’єкти проведення в Харкові

Нашими фахівцями в Харкові проводяться процедури дезінсекції за допомогою відкритого і закритого типу. Використання процедури газової дезінсекції характерно для складських приміщень і елеваторів. Процедура газової фумігації проводиться:

 • в моменти пересипання зернових на рухомих конвеєрах;
 • за допомогою спеціально призначеного зонда, при необхідності фумігації зернових насипом;
 • процедура фумігації сировини під плівку є ефективним, економічним і вигідним способом;
 • фумігація фасованих вантажів.

Знезараження зернової продукції підрозділяється на два типи:

 1. при поверхневому методі закладки фумігантів застосовується діючі компоненти у вигляді таблеток, порошку або гранул. Діюча речовина розкладається в певні місця і вдавлюється в поверхні перевезених вантажів;
 2. поглиблений метод закладки має на увазі під собою 4 види, від яких визначається ефективність і часовий проміжок дії фумігантів:
 • зондування короткого і глибокого типу;
  комбінований метод;
  траншейний.

Дані методи є оптимальним варіантом для сховищ вертикального типу і складів.

Процес знезараження приміщень

При необхідності послуг фумігації в Харкові нашими фахівцями проводиться первинний огляд об’єктів. Наші співробітники оглянуть об’єкт і дадуть рекомендації до підготовки процедури знезараження. Представниками нашої компанії встановлюється кількість діючих речовин для ефективності процедури фумігації. Далі нашими фахівцями проводиться знезараження складських приміщень, з огляду на побажання і обраний метод. На закінчення процедури проводяться провітрювання приміщень.

Фумігація Харків

При проведенні процедури фумігації в Харкові наша компанія дає документальне підтвердження про проведені дії. Наша компанія використовує тільки сертифіковану хімічну продукцію для фумігації складських приміщень, а по закінченню процедури видається акт для фітосанітарних органів контролю. Ми гарантуємо ефективність процедури і несемо документальну відповідальність.

Використання компонентів високої якості і сучасного обладнання є гарантом ефективного результату. Оплата послуг фумігації вантажів в Харкові проводиться зручним для замовника способом. Фахівці нашої компанії проводять фумігацію цілодобово і за доступною вартості. Для замовлення послуги фумігації необхідно зв’язатися з нашими менеджерами або залишити заявку на сайті. Ми надамо професійну консультацію і відповімо на всі ваші запитання.

 

Перезвоните мне!