Дезінсекція квартири ТАРГАНИ
  Холодний туман, без запаху Холодний туман, з запахом
1 кімната 1200 грн. 1000 грн.
2 кімнати 1300 грн. 1100 грн.
3 кімнати 1400 грн. 1200 грн.
4 кімнати 1500 грн. 1300 грн.
Дезінсекція квартири КЛОПИ

Гарантія надається після другої платної обробки

  Холодний туман, з запахом Холодний туман, без запаху
1 кімнатна 1000 грн. 1300 грн.
2 кімнатна 1100 грн. 1400 грн.
3 кімнатна 1200 грн. 1500 грн.
4 кімнатна 1300 грн. 1600 грн.
Комерційна нерухомість
  Дезінсекція (комахи) Дезінсекція (гризуни)
до 100 м2 1300 грн. 1200 грн.
100-300 м2 10 грн./м2 6 грн./м2
300-500 м2 9 грн./м2 5 грн./м2

Що необхідно знати про дезінсекцію комах в Харкові

Послуга дезінсекції комах є комплексом заходів, які спрямовані на знищення шкідливих комах. Шкідники – це рознощики інфекційних захворювань, які несуть небезпеку для людей і самих комах. Дезінсекція комах в Харкові здійснюється шляхом застосування хімічних препаратів, які впливають на комах за допомогою гарячої води або струмені пари. Для ефективності дезінсекції кліщів і шкідливих комах, фахівцями компанії визначається застосування необхідних хімічних складів. Наші фахівці проводять послуги зі знищення шкідливих комах в Харкові в приміщеннях житлового типу, а також на території великих організацій. Процедура дезінсекції сприяє вирішенню ліквідації шкідливих комах в квартирних інших габаритних приміщеннях з подальшою обробкою всіх отворів для запобігання подальшого проникнення шкідників в приміщення.

Дезінсекція: методи

Процедура дезінсекції шкідників різниться по типу дератизації та дезінсекції. Методи розрізняються ефективністю і ціною.

 1. Механічний спосіб вважається менш ефективним. Його суть полягає в застосуванні москітних сіток для вікон, використанні липкої стрічки і пасток електричного типу.
 2. Для фізичного методу дезінсекції квартирних приміщень і підприємств характерно використання професійного обладнання. Процедура проводиться методом розпилення туману в холодному і гарячому вигляді, або тепла, враховуючи тип шкідників, від яких необхідно позбутися.
 3. Дезінсекція біологічним способом використовується, щоб позбутися від комариних личинок і яєць мух. Він проводиться на території підвальних і складських приміщень, а також на малих водоймах.
 4. При використанні хімічного методу застосовуються спеціально призначені хімічні компоненти, підбір яких здійснюється, враховуючи тип шкідників. Для знищення тарганів застосовуються засоби інсектициди.

Дезінсекція Харків і методи, що застосовуються нашими фахівцями:

 • вогнищевий – спрямований на знищення шкідників на місці і сусідньому оточенні;
 • вогнищевий завершальний;
 • профілактичний метод розроблений для запобігання захворювання людей.

Вартість на дезінсекцію в Харкові визначається в залежності від використовуваного способу і типу обробки. Співробітники нашої компанії виїжджають на об’єкт для оцінки ситуації та обговорення подальшого плану робіт. Після огляду приміщення співробітники підберуть оптимальний спосіб знищення шкідників, а також зорієнтують по вартості на послуги.

Дезінсекція Харків: перелік послуг нашої компанії

Наша компанія спеціалізується на надання таких послуг як:

 • послуга дезінсекції тарганів в Харкові. Для даного методу обробляються всі зовнішні поверхні, до яких відносяться столи, стільці та інші важкодоступні місця. При використанні даної послуги застосовуються компоненти з гелевою основою;
 • послуга дезінсекція від клопів. Для ефективного знищення від даного виду шкідників необхідна ретельна обробка плінтусів, матраців, меблевих швів і місць для сну людей;
 • послуга зі знищення бліх. Щоб позбутися від бліх, необхідно обробити те місце, де вони мешкають, за допомогою спеціальних препаратів. В основному для дезінсекції бліх наші співробітники обробляються м’які меблі, щілини і шви, а також місця, де проживають домашні тварини. Процедура знищення шкідників здійснюється з дотриманням усіх стандартів і сертифікатів в Міністерства охорони здоров’я;
 • знищення мурах в Харкові. Даний вид боротьби має на увазі під собою дезінсекцію шкідників на місцях їх скупчення і переміщення. Процедура передбачає знищення максимальної кількості комах за один раз. Мурахи – це шкідники, які можуть стати рознощиками захворювань алергічного, а також інфекційного характеру.

Наша компанія в Харкові також пропонує послуги зі знищення комах та інших видів, до яких відносяться:

 • комарі;
 • оси, шершні, бджоли;
 • мухи;
 • клопи.

Також в нашій компанії в Харкові можна замовити послугу дератизації, суть якої полягає у знищенні гризунів-шкідників. Нашими фахівцями строго дотримуються всі європейські норми якості і несуть гарантію за безпеку проведеної процедури. Наявність сучасних методів боротьби і використання спеціальної техніки є гарантом ефективності проведених послуг.

 

Перезвоните мне!