Такі комахи, як оси, на перший погляд не такі небезпечні. Таке враження оманливе, і якщо ви виявили на території вашого будинку або квартири осине гніздо, слід негайно позбавлятися від нього. Особливу небезпеку вони можуть принести маленьким дітям або людям, що страждають на алергію. Для ефективного знищення рою і осиного гнізда рекомендується звертатися до фахівців.

Усунення осиних гнізд в Харкові

Самостійна ліквідація бджіл в домашніх умовах практично неможлива, до того ж це небезпечна процедура. Краще звернутися за допомогою до фахівців, здатним за короткий час вирішити проблему.

Такі гнізда можна виявити в таких місцях:

  • на балконах багатоповерхових будівель;
  • у землі;
  • в підсобних будівлях, на даху;
  • в дуплі дерева;
  • в заростях чагарників.

Це не остаточний список, так як осине гніздо можна знайти і в інших місцях. Тому варто звернутися до професіоналів, які швидко виявлять комах і допоможуть позбутися від них.

Засоби, що застосовуються при боротьбі з осами

Дезінсекція від ос проводиться за допомогою хімічних засобів, вибір яких безпосередньо залежить від місця розташування гнізда. На сьогоднішній день найбільш ефективними є емульсії, димові шашки і газ. Перший варіант вважається одним з найбільш дієвим за рахунок своєї безпеки і відмінного дії на гніздо з осами. При необхідності виведення осиних сімей в житлових будинках використовуються найменш токсичні емульсії без запаху. Якщо гніздо виявлено на відкритій території, то можуть застосувати більш сильні засоби, що володіють різким запахом. Але на свіжому повітрі він швидко випаровується. Якщо потрібно видалення ос в стіні, то застосовують димові шашки.

При боротьбі з осами необхідно звертатися до професіоналів

Щоб розуміти, для чого потрібно звертатися в компанію фахівців при боротьбі з осами, варто відзначити їхні переваги:

  1. Безпека – перш за все. При проведенні самостійного видалення гнізда оси можуть сильно покусати вас, а знищення гнізда принесе багато труднощів.
  2. Оперативність. Вся процедура займає короткі терміни, і замовник зможе незабаром приступити до звичайних домашніх справ.
  3. Економічність – фахівці зможуть за один раз позбавити від проблеми, а при самостійному знищення комах це може бути більш витратною операцією.

Компанія «Унічтожитель» допоможе в короткі терміни вирішити проблему з осами. Послуги щодо усунення ос надаються по Харкову і Харківській області. Фахівці позбавлять від осиних гнізд на території приватних будинків і багатоповерхових будівель, промислових підприємств.

 

Перезвоните мне!