Коли є певний запах, то це говорить про присутність в повітрі якихось сполук. Можуть бути газоподібні речовини, інші пахучі елементи на частинках води або пилу.

Дезодорація в Харкові

Найчастіше не дуже приємний аромат свідчить про присутність певних шкідливих елементів. Якщо є гнилий запах, це присутність діамінів або сірководню. Якщо залишився аромат гару говорить про наявність на території небезпечних токсинів, одними з яких є діоксини. Якщо витає запах від меблів, то це свідчить про присутність речовин розчинника, формальдегіду та інших речовин.

Часто з такою проблемою намагаються впоратися за рахунок маскування неприємних ароматів за допомогою ароматичних засобів. Цього краще не робити, так як такими речовинами повітря ще більше забруднюється, а проблема присутності запаху залишається.

Компанія «Унічтожитель» в Харкові проводить дезодорацію території командою кваліфікованих працівників, що залежить від складності роботи і може проводитися одноразово або за кілька операцій.

Першим варіантом є професійне очищення ділянки і обробка елементів меблів та інших об’єктів. Проводиться за допомогою організацій з клінінгу, будівельних бригад.

На другому етапі робиться дезінфекція ділянки. Вибір засобів залежить від виду забруднення території. Сюди можуть включатися кошти з ферментами або класичні дезінфікуючі препарати, що включають хлор, альдегіди, перекис і інші речовини.

На фінальній стадії видаляються залишки неприємного запаху. Для цього необхідні кошти з сорбирующими властивостями. До цієї групи належить препарат «Ексовап», що містить фулерен.

Якщо необхідно зменшити кількість стадій дезодорації і час на її проведення, то включають різні комбіновані засоби, що з’єднують три стадії в одному процесі. Звичайно, вибір залежить від типу забруднення приміщення.

Значення має не тільки склад препарату, який використовуються для видалення запаху. Приділити увагу необхідно всім об’єктам і поверхонь на території. Звичайні способи для зрошення приміщення не дуже ефективні. Для хорошого результату використовують спеціальне обладнання – генератори холодного туману.

 

Перезвоните мне!