Кліщі представляють загрозу для здоров’я людини, адже вони є переносниками досить небезпечних хвороб (енцефаліт, тиф, бореліоз та інших). Часто вони стають причиною ускладнень та інвалідності. Домашні вихованці, які підхопили через кліщів піроплазмоз, гинуть протягом тижня. Тому при підозрі на їх появу слід негайно обробити територію. До того ж процедура має доступну ціну.

Знищення кліщів в Харкові і області

Найчастіше в Харкові замовляють обробку приміщення від кліщів і тарганів. У порівнянні з останнім варіантом, боротьба з кліщами досить копітка процедура в домашніх умовах. Це займає багато часу, так як їх існує кілька різновидів, а знаходження деяких практично неможливо зробити. Розрізняють такі типи кліщів:

  • коростяний кліщ можна визначити тільки за допомогою спеціальної апаратури і на око його неможливо помітити. Під шкірою людини залишає тонкий шлях, прокладаючи дорогу. Це викликає свербіж на тілі. В цьому випадку слід негайно провести дезінсекцію;
  • пиловий кліщ живе найчастіше в текстильних речах. Він знаходиться в матраці, ліжку, подушках і харчується шматочками відмерлої шкіри. Алергію можуть викликати фекалії комахи. У Харкові знищують кліщів за допомогою спеціальних хімічних засобів;
  • павутинний кліщ не впливає на здоров’я людини, але приносить велику шкоду кімнатним і вуличним рослинам. Якщо не почати своєчасне знищення даного виду, то квітник може загинути.

Самостійно знищити кліщів практично неможливо. Краще довірити дезінсекцію кваліфікованого працівника. Наша компанія має досвід роботи зі знищення кліщів і за кілька хвилин зможе обробити територію.

Обробка простору навколо будинку від кліщів

На присадибній ділянці може бути розсадник кліщів. Ці комахи найчастіше займають територію саду і городу. При їх виявленні слід негайно звернутися за допомогою до професіоналів. Періодом їх активності є квітень місяць, тому слід навесні попередити їх розмноження на території присадибної ділянки. Є кілька правил при знищенні кліщів:

  • в сезон краще проводити дезінсекцію кілька разів. Знищення різного роду комах дозволить комфортно почувати себе на території будинку;
  • рекомендується провести обробку за 5 днів до прогулянок по приміщенню і території, для яких запланована дезінсекція;
  • особливо ретельно слід обробити місця з густою рослинністю.

Компанія Унічтожитель використовує кошти, схвалені МОЗ, що не приносять шкоди здоров’ю дітей і домашніх вихованців. Співробітники проведуть якісну дезінсекцію, спрямовану на боротьбу не тільки з кліщами, а й іншими комахами. Робота здійснюється по Харкову і всій Харківській області. Є можливість виїхати в будь-який час, вихідні дні і вночі. Надається гарантія повного знищення кліщів за доступними цінами.

 

Перезвоните мне!