З настанням теплих днів разом з весняним настроєм з’являються і докучають своїм дзижчанням, а також сверблячкою після укусу – комари. Ці комахи можуть зіпсувати навіть самий довгоочікуваний відпочинок з дітьми або друзями. Кожна людина хоче запобігти появі комарів будинку або у дворі, щоб нікого їх поява не потурбувало.

Однак свербіж і писк – це далеко не всі загрози, які представляють собою ці неприємні комахи. Мало хто знає, що крилаті самки здатні переносити небезпечні інфекційні захворювання, такі як малярія, жовта лихоманка і багато інших.

Гарантія усунення комарів в Харкові

Щоб профілактика від комарів була не тільки ефективною, але і безпечною для людини і навколишнього середовища, професіонали «Унічтожитель» використовують тільки найдієвіші і перевірені методи по усуненню нав’язливих комах.

Більшість клієнтів відразу ж звертають увагу на таке питання як: «Хімічні препарати від комарів негативно впливають на людину?»

Компанія «Унічтожитель» в Харкові піклуватися про кожного клієнта і тому використовує ефективні препарати якісного виробництва. Виробники європейських і вітчизняних країн гарантують безпеку інсектицидів для людей. Більш того, який використовується для знищення личинок комарів – ларвіциди, має в складі бактеріальні токсини, які абсолютно не завдають шкоди людині і навіть іншим комахою, крім, звичайно ж, комарів.

Методика боротьби з комарами

Позбутися від комарів в підвалах, на дачі або в квартирі можна самостійно за допомогою побутових електрофумігаторів. Якщо цього недостатньо, можна також використовувати світлові або хімічні пастки. Ну і найголовніший спосіб позбавлення – користуватися протівомоськитнимі сітками.

Однак зі знищенням комарів на водоймах, великих прилеглих територіях або дворів можуть впоратися тільки професіонали, спеціально навчені для таких робіт. Тому як обробляти територію потрібно спеціальними засобами і препаратами, а також потужного пристрою обприскування.

Чому варто вибирати саме «Унічтожитель»:

  • прийнятні ціни послуг;
  • досвід в сфері дезінфекції;
  • високоякісні та надійні препарати;
  • гарантія усунення докучливих комах.

Не можете спокійно спати через дзижчання комарів? Постійні укуси подразнюють шкіру дітей і дорослих? Одна профілактична дезінфекція та ви забудете про комарів надовго!

Послуги компанії «Унічтожитель» – знищення комарів

Комарі важливі комахи в ланцюжку харчування більшості птахів, вони є частиною навколишнього середовища і природи. Будь-який з нас бореться з комарами звичними і всіма відомими методами – сітки, репеленти та електрофумігатори. Коли справа стосується двору і великих територій, цього виявляється недостатньо. Відповідно купуються дорожчі способи – ультрафіолетові пастки або що сьогодні ще сучасно – пастки на основі вуглекислого газу. Вони, звичайно, безумовно ефективні, але повноцінного ефекту не дають, а позбутися від комарів назавжди не допомагають. А іноді такі методи боротьби з комахами не несуть і зовсім ніякої користі, а коштують захмарно.

Поява комарів в підвалах житлових будинків сильно псує мешканцям будинку життя, так як цілий рік докучають укусами і писком. Єдиний оптимальний варіант щодо позбавлення від комарів – довіритися професіоналам. А якщо комарів просто нереально кількість через застояних водойм, де утворилися личинки комах, тоді звернення до фахівців просто необхідно.

Перед тим як самка стає повноцінно кровоссальні, вона проходь кілька стадій розвитку. Починаючи від личинки і закінчуючи вже дозрів об’єктом. Пити кров можуть виключно комарі жіночої статі. Самцям вона не потрібна, так як харчуються в основному нектаром квітів. Щоб остаточно позбутися комарів у Харкові, потрібно подбати про їх запобігання на стадії личинок. Фахівці проводять обробку всіх приміщень, схильних до ризику – найчастіше це приміщення з високою вологістю (найчастіше це підвали, сараї або комори). Використання надійних препаратів не завдає шкоди здоров’ю людини і об’єктів, що мешкають у водному середовищі.

Провести дезінфекцію від комарів можна:

  • в підвалах житлових будинків;
  • в застійних водоймах і на докладає території.

Служба дезінфекції «Унічтожитель» в Харкові застосовує тільки найефективніші методики і препарати, тим самим гарантуючи клієнтам позбавлення від комарів на досить довгий час. Однак стандартні заходи санітарної безпеки і способи запобігання появи комарів не будуть зайвими і точно продовжать бажаний ефект ще довше.

Унічтожитель в Харкові проводить не тільки разові дезінфекції, а й регулярні профілактичні!

 

Перезвоните мне!